| et |      
Avalehekülg Uudised Reformierakond ja Murtud Rukkilille Ühing uuendasid koostöölepingut

Reformierakond ja Murtud Rukkilille Ühing uuendasid koostöölepingut

Reformierakond ja Murtud Rukkilille Ühing uuendasid 2013. aastal sõlmitud koostöölepingut eesmärgiga edendada Eesti omariikluse arengut isamaalise kasvatuse ja ajalooalase teadlikkuse tõstmise kaudu.

„Reformierakonnal on olnud Murtud Rukkilille Ühinguga juba päris pikk ja edukas koostöö. On oluline, et me ei unustaks represseerimiste ja küüditamistega Eesti rahvale põhjustatud kannatusi, mistõttu on Murtud Rukkilille Ühingu tegevuse vajadus ajas vaid kasvav,“ lausus lepingu allkirjastamisel Reformierakonna esimees Hanno Pevkur.

„Elame küll täna, aga vaatame homsesse ja ei unusta eilset. Meie huvi on, et ka riigi tasemel oleks meil koostööpartnerid, kellele loota. Nii koguneme juba 27. mail koos Jüriöö parki tähistama ka Eesti kodu päeva,“ ütles Murtud Rukkilille Ühingu esimees Enno Uibo.

Koostöölepingu järgi Murtud Rukkilille Ühinguga teeb Reformierakond koostööd ühinguga küüditamise mälestamisürituste läbiviimisel, isamaaliste ürituste korraldamisel ning okupatsiooniohvrite mälestust austavate ja isamaalist meelelaadi toetavate monumentide haldamisel.

Samuti edendatakse koostöös Eesti riigikaitse ja lähiajaloo objektiivset õpet põhikoolides, gümnaasiumides ja kutseõppeasutustes.

 

 

Saurus CMS @ Veebimajutus.ee